Про цей сайт

ivaВітаємо, друзі!

Ви знаходитеся на єдиному в світі сайті, повністю присвяченому великому українському актору, режисеру та сценаристу Івану Миколайчуку. Сайт  було створено 8 квітня 2008 року за адресою mikolajchuk.ucoz.ua. Навесні 2013 року він переїхав за адресою, за якою ви його зараз читаєте. Стара адреса залишилася у користуванні власників хостингу, тому періодично за нею з’являються  сторінки абсолютно стороннього змісту. З цього приводу 25 липня 2014 р. адміністрація сайту mykolajchuk.com.ua зробила офіційну заяву.

За роки існування нашої сторінки у читачів виникли певні питання. От відповіді на найбільш популярні з них.

1. Чи існує якийсь всеукраїнський офіційний інтернет-ресурс, присвячений Івану Миколайчуку?

У 2011 році Спілка кінематографістів України намагалася створити офіційний сайт, який зараз припинив своє існування. Слід зауважити, що автори не визначали його, як офіційний.

2. Чому на сайті використано коротку біографію з української Вікі?

Тому що вона добре написана на підставі статей кінокритика Лариси Брюховецької – єдиного дослідника, який постійно займається темою життя і творчості Івана Миколайчука. Більш докладні біографічні матеріали можна знайти у розділах тексти, спогади та роздуми, пам’ять.

3. Чому на сайті немає розділу, де зберігалися б фільми за участю Івана та присвячені йому?

Тому що для цього треба мати окрему базу зберігання відеофайлів, якої наразі немає. Але є альтернатива – спеціальна позначка, за якою можна знайти дуже живі посилання із дуже живими фільмами. Також ви можете відвідати наш канал на You Tobe: youtube.com/c/ІванМиколайчук1941 . Там можна подивитися фільми за участі Миколайчука, передачі та документальні фільми, записи тематичних подій, присвячених йому, тощо.

Також нас можно знайти у Facebook.

Наша пошта: ivanmykolajchuk@ukr.net

Висловлюємо щиру подяку усім, хто ділиться матеріалами, або просто читає нас. Дякуємо за увагу та сподіваємося, що цей інтернет-закуток приносить користь прихильникам Іванового таланту, а також трохи слугує на славу його світлого імені.

З повагою mykolajchuk.com.ua

© Ганна Путова (ідея, розробка, дизайн, контент)
© Григорій Коломицев (веб-підтримка)
© Катерина Кишинська (контент)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *